nl en de fr
X

Er zijn nog geen producten in uw winkelwagen geplaatst.

CATEGORIE
Asterix Face Baby Romper wit
Asterix - Face - Wit Baby Romper
0 Reviews | Review toevoegen

Wit Asterix Face Baby Romper

Verzendkosten

€ 1,90

€ 20,90
€ 15,90
Prijs per stuk
Velden met een * zijn verplichte velden
Aantal:
Bestellen

Dit grappige Asterix Face Baby Romper is van het merk Logoshirt die maakt sinds 1994 spraakmakende en legendarische Baby Rompers met opdrukken van bekende merknamen en beeldmerken. De Baby Rompers van Logoshirt staan bekend vanwege hun uitstekende kwaliteit en zeer zachte stof.

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst moet worden goedgekeurd door een beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is zal hij verschijnen op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

Wij maken gebruik van cookies om de inhoud van de site af te stemmen op jouw voorkeuren. Door te klikken op ''Accepteer cookies'', stem je hiermee in. Klik anders op ''Cookies uitschakelen''